Spektrum naszych zainteresowań i idących za nimi działań jest bardzo szerokie. Organizujemy obozy badawcze w różnych rejonach Polski, prowadzimy monitoringi przyrodnicze oraz cały szereg rozmaitych zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz obóz obrączkarski na Mierzei Wiślanej cieszy się dużą popularnością a zbierane podczas obrączkowania dane, podobnie jak te gromadzone w stworzonym przez nas Atlasie Sów Polski, przyczyniają się do lepszego poznania tych wspaniałych ptaków. Organizujemy też ogólnopolskie konferencje i zjazdy sowiarzy, na których nie brakuje gości zza granicy.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z podejmowanymi przez nas działaniami (znajdziesz je w rozwijanym menu u góry strony).

Przekaż 1,5% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1,5% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio