Grupa Obrączkarska SOS


Ostatnia modyfikacja: 21 grudnia 2016

Pod koniec 2013 roku została powołana do życia grupa obrączkarska Stowarzyszenia Ochrony Sów. Obsada grupy: Sławek Rubacha w roli kierownika, Marta Szczypek – do niedawna jedyna rola kobieca, Tomek Błaszczyk – w roli amanta, idealnie tulącego sowy, Paweł Szczepaniak – trudno powiedzieć w jakiej roli, ale na pewno w  głównej, Ewelina Kurach – w roli złego charakteru, która zabrała Marcie status jedynej kobiety w grupie, Wojtek Okliński –  jako szalony naukowiec, Przemek Obłoza – transfer z TP „Bocian”, jednak jeszcze nie wiadomo czy udany, Krystian Zwoliński – nasz etatowy dźwiękowiec, Jarek Synowiecki – jako ambitny, młody wilczek oraz Krzysztof Kus – w roli statysty. Scenariusz zakłada powstanie co najmniej kilku sezonów serialu, w którym będą przeplatać się wątki Akcji Sowy Mierzei, odłowów na zimowiskach uszatek oraz obrączkowania młodych sów, wszędzie tam, gdzie tylko to możliwe. Zatem fabuła będzie rozgrywać się w różnych regionach Polski i miejmy nadzieję, będzie obfitować w brawurowe zwroty akcji. Zachęcamy do zgłoszenia własnej kandydatury do naszego grona, nieobsadzone role nadal czekają!

Przekaż 1,5% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1,5% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio