Stowarzyszenie Ochrony Sów wraz z Towarzystwem Przyrodniczym „Bocian” zostało partnerem Nocy Sów, ogólnopolskiego wydarzenia edukacyjnego, którego organizatorem są Ptaki Polskie. Zachęcamy do zapoznania się z ideą wydarzenia: http://www.ptakipolskie.pl/noc-sow i wzięcia w nim udziału. Wkrótce poinformujemy w jakich miejscach będzie to możliwe, jednocześnie zachęcamy do zorganizowania Nocy Sów w swoim najbliższym otoczeniu. Wystarczy jakiś stary park, niewielki las czy nawet pola, gdzie będziemy mogli się wybrać w większej grupie, aby postarać się odnaleźć nocnych łowców. Osoby, które chciałyby wziąć czynny udział jako przewodnicy w tej akcji proszeni są o kontakt z Pawłem Szczepaniakiem:  szczepanstrix@poczta.onet.pl do dnia 10 marca 2014 roku.

Przekaż 1,5% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1,5% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio