Otrzymaliśmy dofinansowanie  w wysokości 1000 zł na realizację projektu „Monitoring populacji sów krajobrazu rolniczego w gminie Drezdenko”. Projekt realizowany będzie w ramach zadania publicznego „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego”, a środki finansowe zostały nam przekazane przez Urząd Miasta i Gminy Drezdenko w woj. lubuskim.
Monitoring ten jest pokłosie projektu jaki dzięki gminie Drezdenko realizowaliśmy w roku 2020 „Czynna ochrona sów krajobrazu rolniczego w dolinie Noteci w gminie Drezdenko”. W ramach projektu zostaną skontrolowane wszystkie stanowiska, na których montowaliśmy budki lęgowe dla płomykówki oraz kosze lęgowe dla uszatki.

 

Koordynacja: Sławek Rubacha, Robert Komorowski.

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Przekaż 1% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio