Edukujemy starszych, młodszych ale i tych najmłodszych. Z roku na rok mamy coraz więcej niepowtarzalnych materiałów do edukacji przyrodniczej. Czasami trzeba się jednak nagłówkować, by wykluło się coś atrakcyjnego, rozwijającego i oddało naszą pasję. Tym razem mamy coś nowego przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Spod pióra ornitologa i rysownika przyrodniczego, Cezarego Wójcika wyszła edukolorowanka o postępowaniu z podlotami. To coś dla tych, którzy potrafią utrzymać w rączkach kredki, ale i dla starszych… Po drugiej stronie kolorowanki jest coś jeszcze…

Edukolorowanka w wersji czarno-białej do pobrania tutaj.
PRAWA AUTORSKIE: Z kolorowanki możesz korzystać w celach edukacyjnych, niekomercyjnych oraz przestrzegając naszych praw autorskich. Nie zmieniaj jej formy i treści.

Materiały edukacyjne wydaliśmy w ramach projektu pn. „Podloty, wypluwki i szlara… Tropimy sowy nocą od zaraz!”, który przygotowała i koordynuje Ewelina Kurach. Całość dofinansowana została z dotacji – V edycji programu „Decydujesz, pomagamy” Fundacji Tesco i Tesco (Polska) Sp. z o.o.

Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w projekcie? Wkrótce kolejne wieczorno-nocne sowie gry terenowa i spacer edukacyjny z nasłuchami sów. A to wszystko w Gdańsku Oliwie i na szlakach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Śledźcie nas m.in. na FB.

Kontakt do koordynatora projektu: ewelina.kurach@sowy.sos.pl

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Przekaż 1% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio