Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy kwotę w wysokości 1.000,00 zł na cele statutowe związane z działaniami edukacyjnymi prowadzonymi przez nasze Stowarzyszenie. Środki przyznane zostały w ramach V edycji programu „Decydujesz, pomagamy” przez Fundację Tesco działającą przy wsparciu Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”. 12 lipca uroczyście zostaną wręczone czeki wszystkim laureatom.

Wiosną, do wniosku konkursowego zaplanowaliśmy działania edukacyjne pod nazwą „Podloty, wypluwki i szlara – zróbmy coś dla sów od zaraz!”. Zrealizujemy je jesienią br. na terenie Chełmna i Świecia n. Wisłą (woj. kujawsko-pomorskie). Edukacja skierowana będzie do dzieci i młodzieży z oddziału Zespołu Szkół Specjalnych w Świeciu i Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu, który notabene jest najstarszym tego typu szpitalem w Polsce. Na pewno zagościmy też do placówek dydaktycznych obu miast, które już w nowym roku szkolnym zaprosimy do współpracy.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali nam i temu, co robimy! Zgodnie z myślą towarzyszącą projektowi:
z miłości do sów i przyjaźni do ludzi. 🙂 Do zobaczenia jesienią!

Otrzymaliśmy informację, że projekt znalazł się w gronie najwyżej ocenionych wniosków konkursowych, a spłynęło ich do Fundacji Tesco aż blisko 800! Świetna wiadomość.

Pomysł i koordynacja projektu – Ewelina Kurach.
Jeśli macie pytania w związku z tym projektem lub chcielibyście zaprosić nas do siebie, zapraszamy do kontaktu: ewelina.kurach@sowy.sos.pl

 

 

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio