Powolutku kończymy II edycję rocznego projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności”. Przez ten czasu zorganizowaliśmy 10 warsztatów terenowych „SOS dla sów”. Dla ich uczestników przygotowaliśmy małą niespodziankę… Wylosowaliśmy, bowiem szczęśliwca, który otrzymał album „Sowy Polski” Artura Tabora. Jeszcze raz gratulujemy Pani Paulinie z Warszawy, ale przede wszystkim dziękujemy. To dla nas zawsze niesamowita energia i wzruszenie, gdy słyszymy, że ktoś specjalnie jedzie na nasze warsztaty przez pół Polski… 😀 Ależ to była radość w jej oczach i spontanicznie wykrzyczane: „Marzyłam o tym albumie, chciałam go sobie kupić!”.

Warsztaty „SOS dla sów” prowadzili: Ewelina Kurach, Michał Malawski i Damian Ostrowski. Uczestniczyły w nich 243 osoby z Pomorza i innych regionów kraju. Wszystkich pozdrawiamy.

Projekt edukacyjny oraz zakup tej pięknej nagrody książkowej sfinansowany został dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Podziel się! Share!Share on Facebook35Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio