Informujemy, że do dnia 9 sierpnia 2017 r. można składać uwagi i wnioski w sprawie planowanej, budzącej sprzeciw społeczny  inwestycji pn. „Budowa drogi powiatowej nr 1442G Celbowo – Brudzewo – Wejherowo”.
O sprawie informowaliśmy wiosną na naszym profilu FB. Przypominamy ją artykułem red. Tomasza Słomczyńskiego „TIR-em przez Puszczę Darżlubską” w Magazynie Kaszuby. Jako Stowarzyszenie w dniu 9 marca br. złożyliśmy swoje uwagi do Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia.

Pełną dokumentację – raport oddziaływania na środowisko – udostępniamy tutaj.
Tutaj dostępna również Karta Informacyjna Przedsięwzięcia.

Za Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w Gdańsku informujemy, że z pełną dokumentacją toczącego się postępowania administracyjnego można zapoznać się w Referacie Gospodarki Komunalnej Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy w Pucku (pokój nr 37) od poniedziałku do piątku w godz. urzędowania.

Organem właściwym do przeprowadzenia postępowania w sprawie oceny oddziaływania inwestycji na środowisko i wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz przeprowadzenia konsultacji społecznych jest Wójt Gminy Puck.  Wnioski należy składać ustnie (w formie protokołu), mailowo: ugpuck@onet.pl lub pisemnie, z dowodem nadania: Wójt Gminy Puck – Urząd Gminy ul. 10 Lutego 20, 84-100 Puck.

 

 

 

 

 

 

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Przekaż 1,5% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1,5% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio