To już ostanie warsztaty terenowe „SOS dla sów” na Pomorzu z I edycji kampanii edukacyjnej „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” finansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz środków własnych. Byliśmy w Kartuzach (31 marca 2017 r.) i Szymbarku (5 maja 2017 r.). Teren bardzo obiecujący, pogoda świetna lub całkiem niezła. Efekty świetne – mieliśmy okazję obserwować i słyszeć głosy godowe samców puszczyka i uszatki. Zainteresowaliśmy sowami kolejnych 80 osób. Wiele osób z powodu wieczornych wrażeń nie mogło spać… Tych, którym nie udało się wpisać na listy z powodu ogromnego zainteresowania pocieszamy… Otrzymaliśmy dotację WFOŚiGW na kontynuację projektu. Kolejne warsztaty 12 maja w Czerninie (gmina Sztum), a po nich przerwa do jesieni.W międzyczasie szukamy oczywiście miejsc, gdzie moglibyśmy zorganizować kolejne spotkania na terenie woj. pomorskiego. Macie pomysły? – zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu, Eweliną Kurach: ewelina.kurach@sowy.sos.pl

A jak widzą nas media? Poczytajcie tutaj lub tutaj.

 

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Przekaż 1,5% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1,5% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio