Wyniki wyszukiwania

Zjazd Członków Stowarzyszenia Ochrony Sów

Aktualność

I po zjeździe. Choć w dość kameralnym składzie, jak na sosowskie standardy, to mamy wrażenie, że mimo tego, było to bardzo konstruktywne oraz baaardzo zabawowe spotkanie. Nie od dzisiaj przeca wiadomo, że sowiarze to bardzo wyluzowana ekipa, bez względu na metrykę (…)

Zjazdy, konferencje, spotkania – sezon 2017/2018.

Aktualność

Okres zimowy to czas podsumowań badań, akcji i wszelakich innych form działalności. Innymi słowy to czas chwalenia się. Najlepszą formą na przedstawienie swoich działań są regionalne spotkania przyrodników. Oprócz tej najważniejszej imprezy jaką niewątpliwie była VII Ogólnopolska Konferencja Sowy Strigiformes Polski (…)

VII sowia konferencja za nami…

Aktualność

VII Ogólnopolską Konferencję Sowy Strigiformes Polski zorganizowaliśmy w dniach 1-3 grudnia 2017 roku w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby (woj. dolnośląskie). Cieszy nas niezmiernie tak duże zainteresowanie. To była nasza największa konferencja: 120 uczestników, w tym zagraniczni goście z Ukrainy i (…)

IV ogłoszenie Komitetu Organizacyjnego konferencji

Aktualność

Wszystkich chętnych do udziału w naszej VII Ogólnopolskiej Konferencji Sowy Strigiformes Polski, którzy jeszcze się na nią nie zapisali informujemy, że kończą się miejsca noclegowe. Decyduje kolejność zgłoszeń i uregulowania płatności. Na liście mamy już ponad 100 gości, w tym (…)

III Ogłoszenie Komitetu Organizacyjnego konferencji

Aktualność

Komitet Organizacyjny VII Ogólnopolskiej Konferencji Sowy Strigiformes Polski ogłosił program konferencji. Program jak i szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie tutaj. Konferencja odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2017 r. w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby (woj. dolnośląskie). Serdecznie zapraszamy! Konferencja finansowana jest (…)

II Ogłoszenie Komitetu Organizacyjnego konferencji.

Aktualność

Pod linkiem publikujemy szczegóły informacyjne oraz formularz zgłoszeniowy na zbliżającą się VII Ogólnopolską Konferencję Sowy Strigiformes Polski. Spotykamy się 1-3 grudnia 2017 roku w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby (woj. dolnośląskie). W tym terminie oprócz konferencji odbędzie się również Walne Zgromadzenie (…)

Zjazd Komitetu Ochrony Orłów

Aktualność

W dniach 26-27 sierpnia 2017 r. w Rogowie odbył się Zjazd Członków Komitetu Ochrony Orłów. W trakcie spotkania, oprócz Walnego Zjazdu Członków, odbyła się także część konferencyjna dotycząca „Ekologii i ochrony ptaków drapieżnych, sów i bociana czarnego”. Nasze Stowarzyszenie otrzymało (…)

Akcja Sowy Mierzei

Aktualność

Po zakończeniu VI edycji Akcji Sowy Mierzei w 2016 roku,  została podjęta decyzja o zawieszeniu naszej Akcji. Mamy w planach powrót na Mierzeję Wiślaną za jakiś czas. Jednak będzie to prawdopodobnie inna forma niż do tej pory. Nasze wyniki dotychczasowej pracy (…)

VII Ogólnopolska Konferencja Sowy Strigiformes Polski

Aktualność

Znamy już datę i miejsce Ogólnopolskiej Konferencji Sowy Strigiformes Polski, organizowanej już po raz siódmy przez Stowarzyszenie Ochrony Sów. Konferencja odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2017 roku  w Uroczysku w Piechowicach koło Szklarskiej Poręby (woj. dolnośląskie; www.uroczysko-karkonosze.pl). Kolejne informacje będziemy zamieszczać na podstronie (…)

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio