Wyniki wyszukiwania

Zjazd Członków Stowarzyszenia Ochrony Sów

Aktualność

I po zjeździe. Choć w dość kameralnym składzie, jak na sosowskie standardy, to mamy wrażenie, że mimo tego, było to (…)

Zjazdy, konferencje, spotkania – sezon 2017/2018.

Aktualność

Okres zimowy to czas podsumowań badań, akcji i wszelakich innych form działalności. Innymi słowy to czas chwalenia się. Najlepszą formą (…)

VII sowia konferencja za nami…

Aktualność

VII Ogólnopolską Konferencję Sowy Strigiformes Polski zorganizowaliśmy w dniach 1-3 grudnia 2017 roku w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby (woj. dolnośląskie). (…)

IV ogłoszenie Komitetu Organizacyjnego konferencji

Aktualność

Wszystkich chętnych do udziału w naszej VII Ogólnopolskiej Konferencji Sowy Strigiformes Polski, którzy jeszcze się na nią nie zapisali informujemy, (…)

III Ogłoszenie Komitetu Organizacyjnego konferencji

Aktualność

Komitet Organizacyjny VII Ogólnopolskiej Konferencji Sowy Strigiformes Polski ogłosił program konferencji. Program jak i szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie tutaj. Konferencja (…)

II Ogłoszenie Komitetu Organizacyjnego konferencji.

Aktualność

Pod linkiem publikujemy szczegóły informacyjne oraz formularz zgłoszeniowy na zbliżającą się VII Ogólnopolską Konferencję Sowy Strigiformes Polski. Spotykamy się 1-3 (…)

Zjazd Komitetu Ochrony Orłów

Aktualność

W dniach 26-27 sierpnia 2017 r. w Rogowie odbył się Zjazd Członków Komitetu Ochrony Orłów. W trakcie spotkania, oprócz Walnego (…)

Akcja Sowy Mierzei

Aktualność

Po zakończeniu VI edycji Akcji Sowy Mierzei w 2016 roku,  została podjęta decyzja o zawieszeniu naszej Akcji. Mamy w planach powrót (…)

VII Ogólnopolska Konferencja Sowy Strigiformes Polski

Aktualność

Znamy już datę i miejsce Ogólnopolskiej Konferencji Sowy Strigiformes Polski, organizowanej już po raz siódmy przez Stowarzyszenie Ochrony Sów. Konferencja odbędzie (…)

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio