Wyniki wyszukiwania

Po 18 dniach połączenie rodziny puszczyków.

Aktualność

Gdańsk, 16 marca 2020 rok. To chyba rekordowy czas rozłąki podlota z rodzicami i szczęśliwego połączenia z rodzinką. Wcześniej 18 dni leczenia, suplementowania i rehabilitacji (…)

Sowi warsztat w Charzykowach

Aktualność

Puszczyk kwili…….. A my zmokliśmy po chwili. Dlaczego lot sów jest bezszelestny? Gdzie gniazduje włochatka? Jakie jest menu puchacza? To tylko część pytań, na które (…)

Nowe edukacyjne stemple

Aktualność

W I edycji projektu pn. „W trosce o dzikość – pomagaj z głową” postawiliśmy na grafiki do stempli edukacyjnych z wizerunkiem podlota uszatki i młodego (…)

Wabienie. Etyka obserwacji.

Aktualność

Sowy to nie zabawki! Nasłuchy sów to nie zabawa! Zapamiętaj: wabienie i nieumiejętnie stosowana stymulacja głosowa stwarzają pośrednie i bezpośrednie zagrożenia dla tych ptaków! Każdy (…)

Czersk. Warsztat SOS dla sów.

Aktualność

Relacja edukatora, Damiana Ostrowskiego: Warsztat edukacyjny „SOS dla sów” rozpocząłem od tradycyjnego zwiedzania miejsca, w które po zapadnięciu zmroku, przyjadą uczestnicy spotkania. „Rezerwat Ustronie”, bo (…)

Tczew. Warsztat SOS dla sów.

Aktualność

28 lutego 2020  roku na warsztat „SOS dla sów” do Tczewa zaprosił Karol Niemiec, który spotkanie poświęcił głównie uszatkom Asio otus i sowom krajobrazu rolniczego. (…)

Sopot. Kontynuacja projektu z Ostoją.

Aktualność

Pamiętacie, w grudniu 2019 roku razem z Pomorskim Ośrodkiem Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Pomieczynie złożyliśmy wspólną ofertę na kontynuację projektu edukacyjnego pn. „W trosce o (…)

Sopot. Rozliczenie projektu edukacyjnego.

Aktualność

Rozliczyliśmy kolejny projekt edukacyjny. „W trosce o dzikość – pomagaj z głową” realizowany był przez Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Ostoja” w Pomieczynie. Nasze Stowarzyszenie (…)

Kaszuby. Zamknęliśmy kolejny projekt edukacyjny.

Aktualność

Podsumowania mają swoje plusy i minusy. Minusy: nakład pracy i braki czasu. Plusy: klaruje się, gdzie ten czas tak ucieka i co udało się osiągnąć.  (…)

„SOS dla sów” w Pruszczu Gdańskim

Aktualność

W piątkowy wieczór ze stacjonarno-terenowym warsztatem „SOS dla sów” byliśmy w Miastku, a w sobotę (16.11.2019 r.) w Pruszczu Gdańskim. Zaprosiło nas do swojej siedziby (…)

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio