Wyniki wyszukiwania

Zamknęliśmy projekt edukacyjny w Sopocie.

Aktualność

Po 10-ciu miesiącach, 15 grudnia 2020 roku zamknęliśmy II edycję projektu „W trosce o dzikość – pomagaj z głową!” dofinansowanego (…)

Podsumowanie IV edycji projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności”

Aktualność

Zamknęliśmy IV edycję projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności”, którą realizowaliśmy w woj. pomorskim. Projekt finansowany był ze środków własnych (…)

Spot edukacyjny „SOS dla młodych sów”

Aktualność

Przygotowaliśmy spot edukacyjny o postępowaniu z podlotami sów. Zabieranie młodych, drowych osobników oraz brak wiedzy i doświadczenia z zakresu biologii (…)

Edukacja na Żuławach – cz.2

Aktualność

-„Jak spędzić sobotnie popołudnie i wieczór? Z sowami oczywiście! A jeśli tego samego zdania jest też Pani sołtys pewnej żuławskiej (…)

Film edukacyjny „SOS dla sów”

Aktualność

W ramach IV edycji projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” nagraliśmy film pt. „SOS dla sów”. Przeznaczony jest do celów (…)

Edukacja na Żuławach – cz.1

Aktualność

Ta edycja projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” jest inna niż poprzednie. Wszytko oczywiście przez epidemię koronawirusa. – „Namieszało to (…)

Nowy gatunek sowy z wczesnego eocenu USA

Aktualność

Jedną z najstarszych współczesnych grup ptaków są sowy (Strigiformes). Ich skamieniałości znamy już sprzed 60–56 Ma (paleocen), czyli z okresu tuż po (…)

Nowe gatunki płomykówek z Karaibów

Aktualność

Rodzina płomykówkowatych (Tytonidae) to jedna z dwóch dziś istniejących rodzin sów (Strigiformes). Płomykówki mają lżejszą budowę i dłuższe nogi niż puszczykowate (Strigidae) choć wśród prehistorycznych gatunków (…)

Z polotem o sowach w Sopotece

Aktualność

7 marca 2020 roku przeprowadziliśmy edukacyjny warsztat edukacyjny „Z polotem o sowach”, który poprowadzili: Ewelina Kurach i Michał Skakuj. Spotkanie (…)

Po 18 dniach połączenie rodziny puszczyków.

Aktualność

Gdańsk, 16 marca 2020 rok. To chyba rekordowy czas rozłąki podlota z rodzicami i szczęśliwego połączenia z rodzinką. Wcześniej 18 (…)

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio