Wyniki wyszukiwania

Po 18 dniach połączenie rodziny puszczyków.

Aktualność

Gdańsk, 16 marca 2020 rok. To chyba rekordowy czas rozłąki podlota z rodzicami i szczęśliwego połączenia z rodzinką. Wcześniej 18 (…)

Sowi warsztat w Charzykowach

Aktualność

Puszczyk kwili…….. A my zmokliśmy po chwili. Dlaczego lot sów jest bezszelestny? Gdzie gniazduje włochatka? Jakie jest menu puchacza? To (…)

Nowe edukacyjne stemple

Aktualność

W I edycji projektu pn. „W trosce o dzikość – pomagaj z głową” postawiliśmy na grafiki do stempli edukacyjnych z (…)

Wabienie. Etyka obserwacji.

Aktualność

Sowy to nie zabawki! Nasłuchy sów to nie zabawa! Zapamiętaj: wabienie i nieumiejętnie stosowana stymulacja głosowa stwarzają pośrednie i bezpośrednie (…)

Czersk. Warsztat SOS dla sów.

Aktualność

Relacja edukatora, Damiana Ostrowskiego: Warsztat edukacyjny „SOS dla sów” rozpocząłem od tradycyjnego zwiedzania miejsca, w które po zapadnięciu zmroku, przyjadą (…)

Tczew. Warsztat SOS dla sów.

Aktualność

28 lutego 2020  roku na warsztat „SOS dla sów” do Tczewa zaprosił Karol Niemiec, który spotkanie poświęcił głównie uszatkom Asio (…)

Sopot. Kontynuacja projektu z Ostoją.

Aktualność

Pamiętacie, w grudniu 2019 roku razem z Pomorskim Ośrodkiem Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Pomieczynie złożyliśmy wspólną ofertę na kontynuację projektu (…)

Sopot. Rozliczenie projektu edukacyjnego.

Aktualność

Rozliczyliśmy kolejny projekt edukacyjny. „W trosce o dzikość – pomagaj z głową” realizowany był przez Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt (…)

Kaszuby. Zamknęliśmy kolejny projekt edukacyjny.

Aktualność

Podsumowania mają swoje plusy i minusy. Minusy: nakład pracy i braki czasu. Plusy: klaruje się, gdzie ten czas tak ucieka (…)

„SOS dla sów” w Pruszczu Gdańskim

Aktualność

W piątkowy wieczór ze stacjonarno-terenowym warsztatem „SOS dla sów” byliśmy w Miastku, a w sobotę (16.11.2019 r.) w Pruszczu Gdańskim. (…)

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio