Wyniki wyszukiwania

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY POMIĘDZY ZPK WOJ. LUBUSKIEGO A SOS.

Aktualność

Z satysfakcją informujemy, że zostało podpisane porozumienie pomiędzy Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim a Stowarzyszeniem (…)

Firma Legarto Logictic partnerem i sponsorem strategicznym SOS!

Aktualność

Z ogromną satysfakcją informujemy, że została podpisana umowa o współpracy pomiędzy zielonogórską firmą Legarto Logistic a Stowarzyszeniem Ochrony Sów. Oprócz (…)

Zmiana numeru rachunku bankowego!

Aktualność

Informujemy, że nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego naszego Stowarzyszenia! Obowiązujący numer to: mBank 56 1140 2004 0000 3702 7992 1418 Wszystkie aktualne (…)

CZYNNA OCHRONA SÓW KRAJOBRAZU ROLNICZEGO W DOLINIE WARTY I NOTECI W WOJ. LUBUSKIM

Aktualność

Kolejna rewelacyjna informacja z woj. lubuskiego. Nasz projekt „Czynna ochrona sów krajobrazu rolniczego w dolinie Warty i Noteci w woj. (…)

CZYNNA OCHRONA SÓW KRAJOBRAZU ROLNICZEGO W DOLINIE NOTECI W GMINIE DREZDENKO.

Aktualność

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie  w wysokości 2500 zł, na realizację projektu „Czynna ochrona sów krajobrazu rolniczego w dolinie Noteci, (…)

Płomykówki on-line

Aktualność

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj rusza przekaz on-line z kamer zainstalowanych przy stanowisku lęgowym płomykówki w  woj. lubuskim. Szykowaliśmy się (…)

Grupa obrączkarska Stowarzyszenia Ochrony Sów – wyniki prac z 2019 roku.

Aktualność

  Od 6 lat w naszym Stowarzyszeniu, działa grupa obrączkarska SOS. Powstała ona podczas naszych prac na Mierzei Wiślanej, gdzie (…)

CZYNNA OCHRONA PUCHACZA W NADLEŚNICTWIE ŚWIEBODZIN, WOJ. LUBUSKIE – montaż zabezpieczeń

Aktualność

W grudniu pisaliśmy o naszej akcji dotyczącej montażu platform lęgowych dla puchacza w woj. lubuskim. Cały tekst można przeczytać w (…)

Czynna ochrona puchacza w nadleśnictwie Świebodzin, woj. lubuskie.

Aktualność

Tak naprawdę, z tym tematem musimy się cofnąć w odległe czasy, kiedy niejeden z nas miał jeszcze bujną czuprynę oraz (…)

Dziękujemy wolontariuszom.

Aktualność

Dzisiaj Święto wolontariatu i Wolontariuszy. Pięknie Ci dziękujemy, że wspierasz Stowarzyszenie swoim czasem, zaangażowaniem i pracą wolontariacką! Pozdrawiamy Cię serdecznie, (…)

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio