Wyniki wyszukiwania

GRUPA OBRĄCZKARSKA STOWARZYSZENIA OCHRONY SÓW – WYNIKI PRAC Z 2020 ROKU.

Aktualność

Minął kolejny rok, zatem czas na podsumowanie prac grupy obrączkarskiej Stowarzyszenia Ochrony Sów. W 2020 roku dalej skupialiśmy się na (…)

Nowy gatunek sowy z plejstocenu Kuby

Aktualność

Kuba to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na ornitologicznej (i nie tylko) mapie świata. Jej fauna i flora zdominowana jest (…)

Lęg płomykówek Tyto alba w dziupli!

Aktualność

Płomykówka jest gatunkiem związanym z osiedlami ludzkimi. Występuje przede wszystkim w krajobrazie rolniczym, ale można ją spotkać także w miastach. W (…)

Stowarzyszenie Ochrony Sów ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego.

Aktualność

Decyzją Sądu Rejonowego w Zielonej Górze z dnia 30.09.2020 r., nasze Stowarzyszenie uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego. W związku z tym, każdy (…)

Stowarzyszenie Ochrony Sów z nowym logo!

Aktualność

Zakończyły się prace nad nowym logo Stowarzyszenia Ochrony Sów. Na podstawie uchwały Zarządu SOS z dnia 06.09.2020 r., nastąpiła jego (…)

Porozumienie o współpracy pomiędzy ZPK Woj. Lubuskiego a SOS.

Aktualność

Z satysfakcją informujemy, że zostało podpisane porozumienie pomiędzy Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim a Stowarzyszeniem (…)

Firma Legarto Logictic partnerem i sponsorem strategicznym SOS

Aktualność

Z ogromną satysfakcją informujemy, że została podpisana umowa o współpracy pomiędzy zielonogórską firmą Legarto Logistic a Stowarzyszeniem Ochrony Sów. Oprócz (…)

Zmiana numeru rachunku bankowego

Aktualność

Informujemy, że nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego naszego Stowarzyszenia! Obowiązujący numer to: mBank 56 1140 2004 0000 3702 7992 1418 Wszystkie aktualne (…)

Czynna ochrona sów krajobrazu rolniczego w Dolinie Warty i Noteci w woj. lubuskim

Aktualność

Kolejna rewelacyjna informacja z woj. lubuskiego. Nasz projekt „Czynna ochrona sów krajobrazu rolniczego w dolinie Warty i Noteci w woj. (…)

Czynna ochrona sów krajobrazu rolniczego w Dolinie Noteci w gminie Drezdenko

Aktualność

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie  w wysokości 2500 zł na realizację projektu „Czynna ochrona sów krajobrazu rolniczego w dolinie Noteci (…)

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio