Donosimy: zaPARKOWALIŚMY na dwa lipcowe dni w pięknym, starym Parku Oruńskim w Gdańsku. Mieliśmy stoisko edukacyjne tuż obok Muzeum Etnograficznego i... rewiru pary lęgowej puszczyka. Odbywała się tutaj akcja "Parkowanie. Związki rodzinne (vol. 2)" organizowana przez AKukuSztuka.


Od 15 września do 20 listopada będzie działał punkt obrączkarski mający na celu badania nad jesienną migracją sów. Prace przy rozbijaniu obozu zaczną się już 15 lub 16 września, a że pracy będzie sporo, więc mile widziany tłum osób na te pierwsze dni :). Zachęcamy do przyjazdu i wzięciu udział w pracach naszej Akcji...


III Piknik "Wyspa Przyrodników" w Gdańsku - Górkach Wsch już za nami... 9.07.2016 r. po raz pierwszy braliśmy udział w akcji edukacyjnej organizowanej przez Stację Biologiczną UG i Grupę Badawczą Ptaków Wodnych KULING. Pogoda, choć w kratkę, nie wystraszyła uczestników i pojawiło się blisko 500 osób.


Miło nam poinformować, że z dniem 1 lipca 2016 r. rozpoczęliśmy realizację projektu - Kampania edukacyjna pn. „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności”, który dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (www.wfosigw.gda.pl).


Stowarzyszenie Ochrony Sów od kilku lat współpracuje z Fundacja CEMEX "Budujemy Przyszłość" dzięki jej wsparciu propagując wiedzę na temat ochrony sów...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10