Miło nam poinformować, że z dniem 1 lipca 2016 r. rozpoczęliśmy realizację projektu - Kampania edukacyjna pn. „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności”, który dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (www.wfosigw.gda.pl).


Stowarzyszenie Ochrony Sów od kilku lat współpracuje z Fundacja CEMEX "Budujemy Przyszłość" dzięki jej wsparciu propagując wiedzę na temat ochrony sów...


Wszystkich członków Stowarzyszenia Ochrony Sów zapraszamy na Walne Zebranie połączone z wyborem nowych władz które odbędzie się 5 grudnia 2015 roku o godzinie 16.00 w Rogowie na terenie Centrum Edukacji Przyrodniczo - Leśnej, ul. Leśna 5a. Walne Zebranie wpisane zostało w program Zjazdu Stowarzyszenia Ochrony Sów.


Startujemy z nowym projektem edukacyjnym "Sowy wokół nas". Dzięki grantowi Fundacji CEMEX "Budujemy Przyszłość" przeprowadzimy 22 warsztaty poświęcone sowom żyjącym blisko człowieka w szkołach trzech gmin: Bierawa (opolskie), Klucze (małopolskie) i Rędziny (śląskie). Będziemy Was na bieżąco informować i chwalić się zdjęciami.

Czas najwyższy ogłosić nabór załogi na PIĄTĄ EDYCJĘ AKCJI SÓW MIERZEI!!!. Od 17 września do 15 listopada (być może tydzień dłużej) będzie działał punkt obrączkarski mający na celu badania nad jesienną migracją sów. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy na Piszczek.


1 2 3 4 5 6 7 8 9