W ramach realizacji projektów edukacyjnych i innych działań statutowych naszego Stowarzyszenia organizujemy różnorodne tematycznie webinaria. Nie tylko z zakresu biologii, ekologii i ochrony sów a nawet ornitologii. Do przygotowania i poprowadzenia tych spotkań zapraszamy ekspertów z dużą wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Staramy się pozyskiwać środki dotacyjne, które pozwalają na rejestrowanie tych spotkań, edycję i skład materiału oraz jego publikację i odpłatną reklamę. Nie zawsze jest to możliwe, więc część materiału mogła Cię ominąć, jeśli nie uczestniczyłaś/eś w spotkaniach.
Jeśli chcesz wesprzeć nas finansowo i zostać patronem danego spotkania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz współpracę z przyszłymi prelegentami. Masz ciekawą propozycję i szukasz możliwośći jej realizacji, porozmawiajmy.
Poniżej lista webinariów, które na przestrzeni lat opublikowaliśmy. Będziemy ją uaktualniać.
Aby przejść do nagrania, kliknij w tytuł.
- „Co stresuje ptaki w mieście, czyli rzecz o hałasie, świetle i dokarmianiu”, prelegent: Adam Zbyryt.
Realizacja w ramach I edycji projektu edukacyjnego „Przyroda jest Sopocie!” finansowanego z dotacji Urzędu Miasta w Sopocie i środków własnych Stowarzyszenia. - „Atlas Sów Polski. Co to jest? W jakim celu go stworzyliśmy?”, prelegent: Sławek Rubacha.
Realizacja w ramach VI edycji projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności”finansowanego z dotacji WFOŚiGW w Gdańsku, środków własnych Stowarzyszenia. - „Jak nie śmiecić światłem, czyli nie taka ciemność straszna, jak ją malują.”, prelegentka: dr Lucyna Pilacka.
Realizacja w ramach II edycji projektu edukacyjnego „Przyroda jest Sopocie!” finansowanego z dotacji Urzędu Miasta w Sopocie i środków własnych Stowarzyszenia. - „Puszczyk i uszatka. Ekologia, biologia i czynna ochrona.”, prelegent: Wojciech Okliński.
Realizacja w ramach II edycji projektu edukacyjnego „Przyroda jest Sopocie!” finansowanego z dotacji Urzędu Miasta w Sopocie i środków własnych Stowarzyszenia. - „Gad to nie ssak bez sierści. Dlaczego tak ważna jest wiedza o dobrostanie płazów i gadów egzotycznych?„, prelegent: dr Piotr Piliczewski.
Realizacja w ramach III edycji projektu edukacyjnego „Przyroda jest Sopocie!” finansowanego z dotacji Urzędu Miasta w Sopocie i środków własnych Stowarzyszenia.
Link do webinariów, które objęliśmy patronatem lub w które się zaangażowaliśmy:
- „Trucie zwierząt – niedocenione zagrożenie?”, prelegent: Adam Zbyryt.
Webinarium organizowała i moderowała Ewelina Kurach z naszego Stowarzyszenia. Materiał powstał w ramach projektu edukacyjnego „Rok w przyrodzie” realizowanego przez Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt OSTOJA w Pomieczynie przy dofinansowaniu WFOŚiGW w Gdańsku.
Opracowała: Ewelina Kurach
© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio