Z ogromną satysfakcją informujemy, że została podpisana umowa o współpracy pomiędzy zielonogórską firmą Legarto Logistic a Stowarzyszeniem Ochrony Sów. Oprócz znacznego, corocznego  wsparcia finansowego, planujemy wspólnie działać na rzecz ochrony sów a także realizować badania nad tą grupą ptaków. Dodatkowo w planach mamy wspólną kampanię informacyjną, która będzie miała na celu szerzenie świadomości o sowach i ich znaczeniu w przyrodzie i dla człowieka. W ramach tej kampani firma Legarto okleiła swoje samochody adresem naszej strony internetowej, logiem oraz napisem „LEGARTO for WWW.SOWY.SOS.PL”.

Z firmą Legarto jesteśmy związani już od wielu lat. Dzięki ich wsparciu realizowaliśmy naszą Akcję Sów Mierzei, podczas której chwytaliśmy i obraczkowaliśmy sowy podczas jesiennej migracji.
Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie owocna.

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Przekaż 1,5% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1,5% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio