28 lutego 2020  roku na warsztat „SOS dla sów” do Tczewa zaprosił Karol Niemiec, który spotkanie poświęcił głównie uszatkom Asio otus i sowom krajobrazu rolniczego. Wiedzieliśmy, że to czarny koń w rozgrywkach (Dobra, dobra, ale uszatka, czy Karol?? – pyt. red.). Nawet siąpiące coś z nieba nie rozwaliło planu terenowego. 🙂

W Tczewie pojawiliśmy się na zaproszenie Niepublicznego Przedszkola „Domek Przedszkolaka Montessori”. A potem w rewir lęgowy uszatki, gdzie ptak świetnie nadawał. Wszyscy zachwyceni. A do tego mamy fajową fotorelację Grzegorza Wasilewskiego i jego filmik. Do obejrzenia tutaj – polecamy! No, takiego piątku to zazdrościmy. 🙂
A Ty ciągle się wahasz, czy jechać tyle km na sowie warsztaty? Wiedz – to już ostanie szanse. Będziemy jeszcze w Kartuzach, Liczu i Nowym Dworze Wejherowskim.

Edukujemy w ramach IV edycji projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” dofinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Przekaż 1% podatku na ochronę sów

Stowarzyszenie Ochrony Sów jest ogólnopolską organizacją wyspecjalizowaną w ochronie sów. Naszym priorytetem jest ochrona tej grupy ptaków, jednak nasze działania ukierunkowane są także na edukację oraz badania.
Wesprzyj nasze działania wpłacając 1% podatku!

STOWARZYSZENIE OCHRONY SÓW
KRS: 0000285376

Więcej tutaj.

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio