Startujemy z edukacją przyrodniczą dla mieszkańców Sopotu,
w tym rodzin z dziećmi, studentów i studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Poniżej, chronologicznie, uzupełniać będziemy wydarzenia terenowe i stacjonarne, na które serdecznie zapraszamy. Wydarzenia warsztatowe (grupy 15-25 osobowe), konieczne są zapisy.

A wszystko to z projektu edukacyjnego pn. „W trosce o dzikość – pomagaj z głową!” realizowanego przez Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja w Pomieczynie. Nasze stowarzyszenie jest partnerem projektu. Dofinansowała nas Gmina Miasta Sopot.

ZAPRASZAMY NA:

  • Wieczorny warsztat przyrodniczy „Nastaw uszy na sowy!” – 11 października 2019 r., godz. 19:00-21:00. Spotkanie przez Urzędem Miasta. Więcej tutaj. Konieczne zapisy!
  • Warsztat o dokarmianiu zimujących ptaków, w tym wodno-błotnych z samodzielnym przygotowaniem kul tłuszczowych dla naszych skrzydlatych przyjaciół. Zapewniamy składniki do kul. Miejsce: Sopot Kamienny Potok (dokładną lokalizację podamy zarejestrowanym uczestnikom). Termin: 15.11.2019 r., godz. 13:00-15:30. Zapraszamy dzieci (od lat 7) od opieką dorosłych i osoby indywidualne. Grupa do 25 osób. Konieczne zapisy.

ZAPISY i kontakt do koordynatora projektu, Eweliny Kurach: ewelina.kurach@sowy.sos.pl

 

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio