Pewnej wrześniowej deszczowej nocy w głowie urodziło się marzenie, by mieć i pracować z takimi cudami… Pieczątki z sowami lęgowymi Polski. Stemple robią w naszej edukacji prawdziwą furorę – stacjonarnej i terenowej, zarówno z przedszkolakami, ich rodzicami czy studentami Uniwersytetów III Wieku. Wyłaniając wykonawcę poświęciliśmy naprawdę sporo czasu i uwagi, by przejrzeć portfolio wszystkich, którzy odpowiedzieli na zapytanie ofertowe i kontaktować się z wybranymi osobami. Potem wniosek konkursowy, długie czekanie na wyniki, a po nich marzenia zaczęły się już spełniać.

Te fantastyczne projekty pieczątek wyszły spod ręki Agnieszki Borowskiej /Atelier Gdańskie. To była świetna, bardzo sprawna i owocna współpraca. Jesteśmy pewni, że to tylko początek wspólnych realizacji.
Dobre wieści dotarły też od wykonawcy stempli – Retronadruk – paczka dostarczona. Gnamy odebrać.

Pieczątki pierwsi wypróbują Ci, którzy odwiedzą nasze stoisko pn. „Puszczyk, uszatka – sowia zagadka”
na V Pikniku „Wyspa Przyrodników” na Wyspie Sobieszewskiej. To już za 5 dni. To tylko początek zapowiedzi tego, co szykujemy na piknik i w ramach projektu. 🙂

 

Pieczątki powstały w ramach projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” edycja 2018. Sfinansowane zostały ze środków własnych Stowarzyszenia i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Koordynator projektu – Ewelina Kurach, kontakt: ewelina.kurach@sowy.sos.pl

 

 

 

 

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Płomykówki on-line

Przekaz on-line z kamer zainstalowanych przy stanowisku lęgowym płomykówki w  woj. lubuskim.
Dziękujemy firmie Kajakom za ogromny wkład w ten projekt. Bez Waszej wiedzy, zaangażowania oraz sprzętu, realizacja nie byłaby możliwa.

płomykówka kamera 1

płomykówka kamera 2

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio