27 czerwca 2018 r. w ramach projektu edukacyjnego „Sowy
w wielkim mieście” finansowanym ze środków własnych
i Urzędu Miejskiego w Gdańsku
organizujemy warsztaty
pn. „Z polotem o sowach”. Prowadzone będą przez Michała Skakuja – jednego z najlepszych rysowników przyrodniczych, współautora wielu książek przyrodniczych z jego rysunkami i ornitologa oraz przez Ewelinę Kurach – eduktaora i koordynatora projektu. Serdecznie zapraszamy!

Jeśli chcesz się poczuć jak nocny drapieżnik, zawsze zastanawiałeś się jak polują sowy i co słuchać, kiedy wzbijają się w powietrze, to spotkanie to jest właśnie dla Ciebie! Na warsztatach spróbujesz swych sił z węglem, ołówkiem i papierem… Pod okiem Michała Skakuja narysujesz, bowiem sowie pióro i poznasz tajniki rysowania sów. Wrócisz do domu z pracą, którą – mamy nadzieję – dumnie powiesisz na ścianie swojego pokoju lub postawisz na biurku. Chcemy Ciebie zainspirować, pokazać niezwykły świat sów – ptaków, które spotkać możesz również w granicach administracyjnych Gdańska, jak i innych miast.

Na warsztaty zapraszamy w gościnne progi naszego Partnera tegoż wydarzenia – Inkubatora Sąsiedzkiej Energii na gdańskim Dolnym Mieście (ul. Reduta Wyskok 2). Warsztaty są bezpłatne, skierowane do Gdańszczan – osób indywidualnych, rodzin z dziećmi powyżej 7 roku życia. Spotykamy się o godz. 17:00. Przewidujemy koniec o godz. 19:30, a po nim wszystkich chętnych zapraszamy na wieczorny spacer pod wyjątkową kamienicę z sową… 🙂

Informacja i zapisy przez nasz profil FB lub tutaj.

To niestety ostatnie nasze spotkanie w ramach tegoż projektu edukacyjnego. Dwa miesiące szybko zleciały i nawet się nie obejrzeliśmy, kiedy nadszedł czas na zamknięcie projektu. Wszystko idzie bardzo sprawnie. Zainteresowanie ofertą przekroczyło nasze przypuszczenia i tym sposobem skończymy niemal miesiąc wcześniej, niż zakładaliśmy.

 

Podziel się! Share!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio