Co w najbliższym czasie dzieje się w ramach projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności”? Tym razem na spotkania z mieszkańcami Pomorza wybraliśmy miejsca niezwykłe, przesiąknięte duszą i historią…
Gdzie nas zatem możecie spotkać?

  • 2 marca 2018 r. warsztaty „SOS dla sów” z nasłuchami sów w Starym Gronowie (gm. Debrzno). Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 w klasycystycznym zespole pałacowym z poł XIX w. i poprowadzi je Damian Ostrowski. Planowane zakończenie wieczoru z sowami ok. godz. 21-22. Nasłuchy prowadzone będą w okolicznym założeniu parkowym lub w lesie, zależnie od warunków atmosferycznych. Nie chcemy przecież, by temperatura -10C, -15C wymroziła zarówno dzieci, jak i dorosłych.
    Szczegóły: Warsztaty w Starym Gronowie.
    Zapisy: d.ostrowskii@gmail.com
  • 16 marca 2018 r. warsztaty „SOS dla sów” z nasłuchami sów w Żelichowie (gm. Nowy Dwór Gdański). Spotkanie rozpocznie się w „Małym Holendrze” – domu podcieniowym z XVIII w., którego dobrym duchem i właścicielem jest Marek Opitz – znany żuławski fotograf i… mistrz ceremonii picia Stobbes Machandel. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 i zwieńczone będzie przy ognisku. Istnieje możliwość noclegu.
    Warsztaty prowadzi Ewelina Kurach. Szczegóły tutaj.
    Zapisy: ewelina.kurach@sowy.sos.pl

Spotkania są bezpłatne. Z uwagi na specyfikę warsztatów, przewidywane grupy uczestników będą liczyły ok. 20 os. Obowiązują zapisy. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie organizowane są w ramach projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” finansowanego ze środków własnych i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Podziel się! Share!Share on Facebook14Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Dołącz do nas już teraz

Twoje członkostwo i aktywność w Stowarzyszeniu pomoże zachować przyrodę, chronić populacje sów i szerzyć wiedzę o tych wspaniałych ptakach. Przyłącz się do nas.

Zostań członkiem SOS »

Atlas Sów Polski

atlas.sowy.sos.pl

Największa baza gromadząca obserwacje żywych i martwych sów oraz śladów ich obecności w Polsce. Zgłoś swoje obserwacje!

» Przejdź do: atlas.sowy.sos.pl

Partner BizneSowy

Zapoznaj się z regulaminem naszego programu partnerskiego.

» Przejdź do strony Programu

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonane przez Tru studio